A&CKV Gemini Goudse korfbalvereniging sinds 1995

Programma

Kijk op de team-pagina om voor je eigen team te weten wat het programma is, wie er moet rijden of wie er scheidsrechter is.

Hieronder een overzicht van alle aankomende wedstrijden.

Zijwaarts scrollen mogelijk.

Zaterdag 20 april 2024


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
20-04-2024
10:00 Terda D1 Gemini D1 08:40 Ouder van Eefje, Cassander en Jana
20-04-2024
12:45 Conventus B1 Gemini B2 11:25 Ouder van Katja, Joris en Abel
20-04-2024
13:00 GKV (H) C2 Gemini C1 11:45 Ouder van Rishano, Kasper, Jasmijn
20-04-2024
13:00 OVVO A3 Gemini A1 11:45 Ouder van Hanna, Lisanne, Anoek
20-04-2024
13:30 Valto 6 Gemini 3 12:10 Andre, Bert-Jan, Leon
20-04-2024
14:00 IJsselvogels 4 Gemini 2 12:45 Onderling
20-04-2024
14:40 Vitesse (Ba) B3 Gemini B1 13:40 Ouder van Iris, Roos en Marlise

Zaterdag 4 mei 2024


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
04-05-2024
15:00 GKV (H) 1 Gemini 1 13:30 Onderling

Zaterdag 11 mei 2024


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
11-05-2024
09:45 Gemini C1 Refleks C3 09:00 Afgeschermd
11-05-2024
09:45 Gemini B2 Oranje Zwart/De Hoekse B2 08:55 F.J. (Fabian) van de Water
11-05-2024
09:45 Trekvogels D1 Gemini D1 08:55 Ouder van Fayenne, Jans en Hidde
11-05-2024
10:45 Gemini B1 KCR B3 10:00 N. (Nando) Stieltjes
11-05-2024
13:40 Gemini 3 Refleks 7 12:40 S.D. (Sebastiaan) Vink
11-05-2024
15:05 Gemini 2 Vriendenschaar (B) 2 14:05
(Reserve: Bert-Jan)
11-05-2024
16:30 Gemini 1 Fluks 1 15:05

Zaterdag 25 mei 2024


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
25-05-2024
09:45 Huizen A1 Gemini A1 08:10 Ouder van Robbin, Chris en Rick
25-05-2024
10:00 Gemini D1 Trekvogels D1 09:30 L. (Lisanne) Hanemaaijer
25-05-2024
10:00 Refleks C3 Gemini C1 08:50 Ouder van Finn, Marleen, Elena
25-05-2024
11:00 Oranje Zwart/De Hoekse B2 Gemini B2 09:30 Ouder van Anna, Emma en Jana
25-05-2024
14:00 Valto B3 Gemini B1 12:50 Ouder van Thijs, Febe, Geertje
25-05-2024
14:00 Vriendenschaar (B) 2 Gemini 2 12:45 Onderling
25-05-2024
15:30 Refleks 7 Gemini 3 14:20 Andre, Bert-Jan, Monique
25-05-2024
16:00 Fluks 1 Gemini 1 14:15 Onderling

Zaterdag 1 juni 2024


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
01-06-2024
09:30 Albatros D5 Gemini D1 08:30 Ouder van Steven, Vajen en Abe
01-06-2024
09:30 Luno A1 Gemini A1 08:25 Ouder van Suzanne, Madelief en Loek
01-06-2024
11:00 Avanti/Post Makelaardij C4 Gemini C1 09:45 Ouder van Felix, Celeste en Rinze
01-06-2024
11:30 Olympia (S) B2 Gemini B1 10:20 Ouder van Jan, Elise, Lunia
01-06-2024
11:45 Korbatjo B3 Gemini B2 10:30 Ouder van Norah, Rosalie en Sanne
01-06-2024
14:00 NIO 3 Gemini 3 12:50 Andre, Bert-Jan, Marloes
01-06-2024
14:55 OZC 2 Gemini 2 13:30 Onderling
01-06-2024
16:15 OZC 1 Gemini 1 14:30 Onderling

Zaterdag 8 juni 2024


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
08-06-2024
10:15 Gemini D1 Terda D1 09:45 F.J.H. (Fenna) Beijleveld
08-06-2024
10:15 Gemini A1 OVVO A3 09:15 G A G (Gijs) Jansen
08-06-2024
11:45 Gemini C1 GKV (H) C2 11:00 H.A (Rick) Lambooij
08-06-2024
11:45 Gemini B2 Conventus B1 10:55 M.S. (Marloes) de Koning
08-06-2024
11:45 Gemini B1 Fortuna B4 11:00 J.J. (Jouri) Staring
08-06-2024
13:15 Gemini 3 Valto 6 12:15 Afgeschermd
08-06-2024
14:45 Gemini 2 IJsselvogels 4 13:45
(Reserve: Christiaan)
08-06-2024
16:15 Gemini 1 GKV (H) 1 14:45

Zaterdag 15 juni 2024


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
15-06-2024
10:00 Gemini B2 Korbatjo B3 08:55 S. (Suzanne) Broekhuis

Adressen

Kantine
Veld Groenhovenpark (geen postadres!)
Groenhovenpark 5
2803PH Gouda
(0182) 761 991

Sporthal
Sporthal De Mammoet
Calslaan 101
2804RT Gouda

Postadres
Raaigras 110
2804NE Gouda