Scheidsrechters
Geplaatst door Roelant op 16/11/2018 22:23
Hallo allemaal,


Hierbij een overzicht van de scheidsrechters die dit seizoen moeten fluiten.



Datum

Wedstrijd

Starttijd

Scheidsrechter

24-11-2018

Gemini 2 - KCC/SO natural 5

13:10

Res. Walter Dijkstra

24-11-2018

Gemini 3 - HKC (U) 8

11:50

Nathan Meijer

24-11-2018

Gemini A1 - Meervogels/Física A3

10:35

André Vermeulen

24-11-2018

Gemini E1 - KCC/SO natural E1

09:35

Martine de Jong

24-11-2018

Gemini F1 - Nieuwerkerk F7

09:35

Fenna Beijleveld

Datum

Wedstrijd

Starttijd

Scheidsrechter

08-12-2018

Gemini 2 - KCR 4

16:35

Res. Johan Vink

08-12-2018

Gemini C1 - Nieuwerkerk C2

15:35

Marije Zantinga

08-12-2018

Gemini C2 - Korbis C4

14:30

Matthew Verheul

08-12-2018

Gemini 3 - Fortissimo 3

13:15

David Heerkens

08-12-2018

Gemini A1 - Refleks A2

15:20

Peter Vergeer

08-12-2018

Gemini A2 - Korbis A2

14:10

Maiko Goudriaan

08-12-2018

Gemini E1 - KCR E3

13:05

Christiaan Janssen

08-12-2018

Gemini E2 - Nieuwerkerk E6

13:05

Jasper Kooij

08-12-2018

Gemini F1 - KCR F3

13:05

Agnes Mudde

Datum

Wedstrijd

Starttijd

Scheidsrechter

12-01-2019

Gemini 2 - Ventura Sport 2

16:30

Res. Frank Daudey

12-01-2019

Gemini C1 - Reeuwijk C1

13:20

Frank Daudey

12-01-2019

Gemini C2 - Nieuwerkerk C4

14:20

Nanda kik

12-01-2019

Gemini 3 - Victum 5

15:20

Wytse Michgelsen

12-01-2019

Gemini A1 - DES (D) A2

15:15

Gijs Jansen

12-01-2019

Gemini A2 - Reeuwijk A2

16:30

Jorrit Blaak

12-01-2019

Gemini E2 - IJsselvogels E3

14:15

Ryan Nouwen

12-01-2019

Gemini F1 - Reeuwijk F1

14:15

Desanne Grazell

Datum

Wedstrijd

Starttijd

Scheidsrechter

26-01-2019

Gemini 2 - Nieuwerkerk 5

16:25

Res. Walter Dijkstra

26-01-2019

Gemini C1 - IJsselvogels C2

15:30

Sandra de Vreede

26-01-2019

Gemini C2 - KOAG C3

14:30

Monique Broekhuis

26-01-2019

Gemini 3 - Hebbes 4

13:20

Laura de Gier

26-01-2019

Gemini A1 - Olympia (S) A2

15:15

Roelant Cornelissen

26-01-2019

Gemini A2 - Meervogels/Física A4

14:05

Sebastiaan Vink

26-01-2019

Gemini E1 - Maassluis E1

13:05

Indira Bijl

26-01-2019

Gemini E2 - Maassluis E4

13:05

Wieke Onderstal

26-01-2019

Gemini F1 - Nieuwerkerk F5

13:05

Esther Goudriaan

Datum

Wedstrijd

Starttijd

Scheidsrechter

09-02-2019

Gemini 2 - Vitesse (Ba) 3

16:30

Res. Frank Daudey

09-02-2019

Gemini C1 - KOAG C2

15:25

Christiaan Janssen

09-02-2019

Gemini C2 - VEO C3

16:30

Jasper Kooij

09-02-2019

Gemini 3 - Nova 4

17:45

Nathan Meijer

09-02-2019

Gemini A2 - ESDO A2

17:35

Gijs Jansen

09-02-2019

Gemini E1 - Korbis E3

14:20

Dieke v/d Hoef

09-02-2019

Gemini E2 - KOAG E2

13:15

Marloes de Koning

09-02-2019

Gemini F1 - Korbis F3

14:20

Nihal Mghizrat

Datum

Wedstrijd

Starttijd

Scheidsrechter

09-03-2019

Gemini 2 - Twist 3

13:50

Res. Johan Vink

09-03-2019

Gemini C1 - Korbis C2

11:40

Ingrid Roosendaal

09-03-2019

Gemini C2 - Phoenix C3

09:20

Michelle Blok

09-03-2019

Gemini 3 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8

10:25

Bert-Jan de Gier

09-03-2019

Gemini A1 - Vriendenschaar (B) A2

12:40

Peter Vergeer

09-03-2019

Gemini A2 - VEO A3

10:25

Hanke Vermeulen

09-03-2019

Gemini E1 - DVS '69 E1

09:20

Ilse v/d Water

09-03-2019

Gemini E2 - OZC E3

09:20

Annemarie v/d Spek

Datum

Wedstrijd

Starttijd

Scheidsrechter

23-03-2019

Gemini C1 - Meervogels/Física C2

10:45

Lysanne Blok

23-03-2019

Gemini C2 - IJsselvogels C3

12:00

Sjoerd Rietveld

23-03-2019

Gemini A1 - Avanti/Flexcom A3

13:00

Sebastiaan Vink

23-03-2019

Gemini A2 - Nieuwerkerk A2

11:45

Marjolein Broos

23-03-2019

Gemini E1 - IJsselvogels E1

10:00

Fenna Beijleveld

23-03-2019

Gemini E2 - KCC/SO natural E2

11:00

Agnes Mudde

23-03-2019

Gemini F1 - IJsselvogels F3

11:00

Anne-Fleur te Hennepe

Met sportieve groet,
Lysanne Blok
Wedstrijdsecretariaat A&CKV Gemini

A&CKV Gemini Website: v1.02 | Copyright 2018 A&CKV Gemini